Header image
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

آگوست 20, 2019طراحی

طراحی سایت شرکتی

اگر نیاز به خدمات طراحی سایت شرکتی دارید و میخواهید وضعیت شرکت خود را به همراه خدمات , جوایز و افتخارات نام تجاری خود در اینترنت با مشتریان خود به صورت آنلاین و دائمی به اشتراک بگذارید , خدمات ویژه طراحی سایت شرکتی تهران وب در خدمت شما است .

طراحی مفهومی سایت شرکتی :

تیم طراحی تهران وب Tehranweb.org  تنها یک تیم توسعه دهنده رو به جلو نیست , بلکه طراحان متخصص و مبتکر و نخبه در این تیم  , طراحی را مبتنی بر الگوی سفارشی شما در بازاریابی ,تبلیغات,خدمات متنوع شرکتی شما و متناسب با نیاز شما طراحی خواهند کرد .

 در وب سایت شرکتی شما گزارشی از وضعیت خدمات و شخصیت شرکت شما است  ما در دپارتمان طراحی سایت به شما در بهبود این تصویر کمک خواهیم کرد .

هر عنصر گرافیکی ، رسانه ای و محتوایی در وب سایت شما دارای یک طرح و پیام مفهومی خواهد بود. لذا برای بدست آوردن یک مزیت رقابتی جدید برنامه نویسان تهران وب با دپارتمان های مختلف در کنار هم گروهی متخصص و کارآمد را تشکیل داده تا اکثر شرکت ها در نتیجه کار ما راضی باشند .

مزیت رقابتی در سایت های شرکتی

اکثر سایت های امروزی که توسط برنامه نویسان طراحی شوند , باید توسط بخش IT شرکت و طراحان با تجربه انجام شود , استفاده از طرح های تکراری باعث پایین آمدن کیفیت کار در طراحی سایت های شرکتی خواهد شد .

لذا منحصر به فرد بودن UX  و کیفیت کار در فن آوری های نوین طراحی از اولویت کار ما است .

تیم طراحی تهران وب tehranweb.org   با یک طراحی منحصر به فرد قانع کننده که تجربه کاربری قدرتمند و مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد ، نسبت به رقبای خود برتری خواهد داشت. تجربه ای که بیننده آن را به خاطر خواهد آورد  و میداند که سفارش خود را بیخود هدر نمی دهد

تهران وب  با آدرس https://tehranweb.org  سایت شما را بالاتر از سایرین در صنعت شما قرار می دهد ، زیرا  وب  شما توسط تیمی باتجربه طراحی ، برندسازی و بازاریابی  و کاملا سئو   خواهد شد.

تجربه سئو در طراحی سایت شرکتی

تجربه سئو کاران ما  این اطمینان را تداعی میکند  که صنعت شما بلاشک در حدود ۱۰ کلید واژه رقابتی بالا خواهد بود این امر به یاری خدا و با تکیه بر مهات تخصصی نخبگان علم سئو انجام می شود , بهینه سازی ساید در تهران وب کاملا اصولی و منطبق با آخرین الگوریتم های روز جهان  است .

این را میتوانید امتحان نمایید ما در این امر متخصص و کارشناس رتبه برتر فضای مجازی را در اختیار داریم .

طراحی جداگانه  سایت های شرکتی

تیم طراحی tehranweb  تجربه ای  عمیق در زمینه برند سازی ، بازاریابی ، تبلیغات ، گرافیک ، طراحی رابط کاربری (UI) ، قابلیت استفاده و تجربه کاربر (UX) دارد.

تهران وب  برای مخاطبان شما طراحی  خوبی  را ارائه می کند.

ما به در ابتدای شروع هر پروژه وضعیت رقبا را بازبینی می کنیم در مورد پروژه تحقیق کرده و حتی به درخواست مشتری پروپوزالی را آماده میکنیم تا با شرایط و روند طراحی آشنا شود لذا تمرکز اصلی و  اولیه ما بر روی طراحی کامل سایت شرکتی خواهد بود .

تصویر و نام تجاری شما  به نحو احسن  در بهبود تصویر و برند خود در وب کمک می کند. ما قادریم طرح های بی نظیر و قانع کننده از لوگو و نام برند برای شما را طراحی کنیم .

سایت های طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی تهران وب کاملا تمیز , منظم و کاملا جذاب خواهد بود .

تجربه بهینه کاربر و مشتریان شما به راحتی محصولات و خدمات شما را  معرفی خواهد کرد  و به احتمال زیاد از آنها برای انجام اقدامات مثبت الهام می گیرند.

طراحی های مفهومی همانطور که در بالا ذکر شد به عنوان یک عنصر موفق در بازاریابی در وب سایت شما خواهد بود

طراحی ریسپانسیو  سایت شرکتی

امروزه اکثر وبسایت ها در موتورهای جستجو نیاز به طراحی ریسپانسیو ( کاربر پسند و موبایل فرندلی ) دارند لذا هنگامی که طرح ها متناسب با مخاطبین روز قرار میگیرند نتایج مثبت تری خواهند داشت .

سایت ها باید به گونه ای طراحی شوند که مخاطب را مشغول خود کند و در اصلاح به حدی جذاب باشند که مخاطب از ورود به سایت لذت ببرد .

فرآیند تحقیق در طراحی  :

طراحی سایت شرکتی شما مبتنی بر تحقیقات بازار است , ما باید به بهترین نحو از نتایج استفاده کنیم تا بهترین تجربه کاربری را به مخاطبان خود ارائه دهیم , تا شما را از منحنی ها و روند های بیگانه در طراحی وب دور نگه دارد .

یک وب سایت شرکتی بیش از چهره تجارت است. این درک یک شرکت است. تهران وب  کسب و کار شما را برای همکاری در وب به یک مورد قانع کننده تبدیل می کند. طراحی وب موفق نیاز به وضوح و توانایی تجسم راه حل کلی در حوزه های خاص صنعت و فرآیندهای کاری آنها  می باشد .

 توسعه وب ما نه تنها به یک تیم متخصص از طراحان وب سایت احتیاج دارد بلکه یک گروه متخصص در بازار است که اهداف تجارت و خواسته  های شما در کنار نماینده شما سایت را پشتیبانی خواهد کرد ..

طراحی وب سایت جدید شرکتی  شیک و مدرن است که فوراً مورد توجه مشتریان قرار می گیرد تا توجه خود را حفظ کنند. ما در ایجاد و برقراری یک نام تجاری قوی ، واضح و قانع کننده متخصص هستیم. یک وب سایت بیش از چهره یک تجارت است. این درک  واقعی  تهران وب  است.

طراحی وب خلاق کسب و کار به شما در اعلام ورود به صحنه تجارت  کمک می کند.

خدمات تهران وب در طراحی سایت 

شرکت تهران وب یک گروه فصلی از متخصصان طراحی خلاق است که می تواند پیچیده ترین نیاز مشتری را تجسم کند و آنها را به یک راه حل ساده تبدیل کند – ما محصولی را ارائه می دهیم که باعث می شود سازمان شما در عین اینکه یک فضای کوچکی را برای خودش در سراسر جهان حک کرده است ، مدیر سایت را مصمم کند تا با راهنمایی های متخصصین ما و امکانات فراوان تعبیه شده  در یک سایت  , فرآیند  پیشرفت را در صنعت تجاری شما در فضای اینترنت  آسان و در عین  حال مناسب ارائه دهد.

رویکرد تهران وب

نمونه کارهای ما در طراحی سایت شرکتی  شامل برخی از بزرگترین تا کوچکترین مشاغل شرکتی  با انواع بودجه است. متخصصان طراحی وب ما تمامی پروژه ها را از ابتدا طراحی کرده و کلیه برنامه ها را به صورت سفارشی متناسب با نیازهای مشتریان  ارائه میدهند .

این تجربه  به یک راه حل کاملاً بی نظیر و اختصاصی متناسب با نیازهای تجاری و بازاریابی شما تبدیل می شود. در  حیطه  نمونه کارهای  ما ، “طراحی سفارشی  در پروژه های طراحی و توسعه  در سایت های بین المللی را خواهید داشت.

فرآیندهای طراحی وب سایت ما حول محور موارد زیر  قرار گرفته است:

 •   مدیریت فرآیند
 •   بهینه سازی موتور جستجو
 •   پیمایش و طرح بندی صفحه
 •   مدیریت محتوا
 •   دسترسی

ویژگی های زیر بخشی جدایی ناپذیر از طراحی وب سایت شرکتی است :

 •   افزایش دید وب
 •   راندمان فرایند بهبود یافته
 •   افزایش بهره وری نیروی کار
 •   کاهش در هزینه های عملیاتی و نگهداری
 •   افزایش ROI / بازگشت سرمایه گذاری
 •   رضایت مشتری

در سایت های طراحی شده همواره بخشی وجود دارد که درهای گفتگو بین مشتریان و شرکای تجاری خود در سایت را باز میکند این بخش را تحت عنوان وبلاگ و یا تالار گفتمان نام می برند

تالار گفتگو / اتاق گفتگو:

این خدمات در طراحی سایت یک میز بحث را در اختیار دارد که ارتباطات دو طرفه را برای مشتریان با تیم های پشتیبانی ارائه می دهد.

مباحث و  مباحثه در این قسمت  می تواند توسط اعضا ایجاد شود و راهی برای نمایندگان  و پشتیبان برای بحث در مورد موضوعات ، ارائه پشتیبانی و پاسخ به بسیاری از سوالات مشتریان در مورد محصولات یا خدمات فراهم می کند.

پایگاه دانش / مرکز منابع دانش:

یک مرکز دانش و منابع که امکان توزیع اسناد مختلف از جمله PDF ، اسناد Word ، فایلهای CAD و سایر انواع دیگر را فراهم می کند.

جستجوی سایت:

جستجوی سایت به بازدید کنندگان سایت اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند.

ویژگی های موفقیت آمیز سایت شرکتی :

ماموریت ما این است که شرکت شما را با یک وب سایت حرفه ای و مارک دار ارائه دهیم که بتواند تجارت شما را از رقبای شما جدا کند. سهولت پیمایش و تماس با ما همیشه در خط مقدم فرآیند طراحی ما قرار دارد و وب سایتهایی که نتیجه می گیرند چیزی است که پشتیبان تخصصی تهران وب برای شما به ارمغان خواهد آورد .

تجربه موفق در طراحی سایت شرکتی 

طراحی وب سایت شرکت ها و قابلیت های تجارت الکترونیکی اغلب دست به دست هم می دهند ، چه وب سایت شما بصورت مستقیم به مصرف کننده یا توزیع کنندگان در سطح عمده فروشی بفروشد. چه به صورت غیر مستقیم .

تهران وب tehranweb.org   در توسعه وب سایت های تجارت الکترونیکی شرکتی که نمایندگی های شما و شبکه عمده فروشی را با ویژگی هایی  مطابق  در نظر میگیرد ، تجربه کرده است.

هر وب سایت توسعه یافته به شما در توانایی مدیریت و نگهداری نمایندگی ها و محتوای وب سایت را از طریق یک سیستم مدیریت ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر  میتوانید از طریق شماره تماس ما و یا فرم ارسال سفارش با شرکت تهران وب در تماس باشید .

 بازاریابی وب سایت شرکتی  و بازاریابی SEO

بازاریابی وب سایت شرکتی برای  شما به همان اندازه مهم است که به عنوان یک طراحی و توسعه وب سایت یک عامل مهم را ایجاد کند. هدف  ما در این خدمات  افزایش بازدید کنندگان و افزایش آگاهی از برند از طریق وب سایت شما و رشد تجارت شما از طریق وب است.

کمپین های بهینه سازی موتور جستجو ما بسیار موفق و نتیجه بخش هستند. این نتایج با تحقیقات کلمات کلیدی پیشرفته ، بهینه سازی محتوا ، تست واریانس و بهینه سازی تبدیل حاصل می شود.

میزبانی وب سایت شرکتی

ما در سایت تهران وب همچنین میزبانی وب سایت را در سرورهای مشترک و اختصاصی ارائه می دهیم . ما همچنین می دانیم که بسیاری از مشتریان شرکت های بزرگ دارای قابلیت میزبانی وب سایت داخلی هستند و ما اغلب روی سرورهای مشتری کار می کنیم. وب سایت  مختص شماست و می تواند در هر محیط داخلی میزبانی شود.

وب سایتهای شرکتی

طراحی عالی کاربران را ترغیب به اقدام می کند. طراحی می تواند مارک ها را انسانی کند و به کاربران در کشف ، یادگیری ، تجربه و لذت بردن – با سهولت بیشتر – کمک کند. ما به سازمانهای بزرگتر کمک می کنیم تا از وب برای برقراری ارتباط با  مأموریت های  خود استفاده کنند

ما برای طراحی وب سایت شرکتی عالی هستیم زیرا کارکنان ما نه تنها دارای چندین دهه تجربه  در طراحی سایت های شرکتی داخلی و خارجی هستند  بلکه به این دلیل که ما پیچیدگی های بازاریابی آنلاین را می فهمیم و قادر به ساختن سایت هایی هستیم که از هر نوع بازاریابی پس از راه اندازی پشتیبانی می کند که شرکت شما در آن مشغول است

با راه حل های طراحی وب ، ما تجارت آنلاین خود را آسان می کنیم.

طراحان وب سایت ما مشتاقانه به مشاغل و مشتریان خاص کمک می کنند تا یک حضور اینترنتی حرفه ای در فضای مجازی  برقرار یا حفظ کنند. ما در تلاش هستیم تا طراحی وب سایت های جدید موبایل فرندلی  ایجاد کنیم که به طور موثری محصولات و خدمات مشتریان خود را به مخاطبان هدفشان ارتقا دهد. ما به مشتری های خود گوش فرا می دهیم و یک وب سایت ساخته شده سفارشی ایجاد می کنیم که تصویر کلی شرکت شما را ارتقا می بخشد.

سیستم مدیریت  سایت  ما ، مدیریت آسان و کنترل مجموعه پویا مطالب وب شما را تسهیل می کند. به راحتی می توان متناسب با نیازهای کاربر مختلف تنظیم کرد. کاربرانی که دانش کمی از زبان برنامه نویسی و زبان های نشانه گذاری دارند ، می توانند با سهولت نسبی استفاده از مطالب را ایجاد و مدیریت کنند.


پست های مرتبط


نظر ( 2 )

درب و پنجره upvc ویستا
آوریل 16, 2021

سلام من نیاز به یک سایت شرکتی برای درو پنجره دوجداره هستم نمونه کار دارید ممنون میشم هزینه را بفرمایید؟

iranpoor
آوریل 16, 2021

در خدمتتون هستیم لطفا از بخش گفتگوی آنلاین و یا شماره تماس پیغام بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند