طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی+ پشتیبانی دائم

طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی+ پشتیبانی دائم

اکتبر 24, 2021طراحی

امروزه در سراسر اینترنت انواع مختلفی از سایت‌ها توسط برنامه نویسان با زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف طراحی می‌شوند. ازجمله این سایت‌هایی که در فضای مجازی رایج خواهند بود. سایت تبلیغاتی و نیازمندی به‌صورت آنلاین است. اگر بخواهید به‌عنوان مدیر سایت نمونه‌های مختلفی را از وب‌سایت‌های تبلیغاتی برای طراحی سایت الگوبرداری کنید طبیعتاً با حجم عظیمی از سایت‌های نیازمندی روبرو خواهید شد. در حال حاضر در بین سایت‌های ایرانی بیش ۱۰۰۰ سایت تبلیغاتی وجود دارند که ازاین‌بین برخی ازلحاظ امکانات و بازدید نسبت به برخی دیگر دارای برتری زیادی خواهند بود. درصورتی‌که نیاز به طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی آنلاین دارید می‌توانید از طریق بخش گفتگوی آنلاین تهران وب اقدام نمایید.

چگونه یک سایت نیازمندی داشته باشیم؟

همان‌طور که می‌دانید بسیاری از سایت‌های پربازدید و مشهوری چون سایت ایستگاه، دیوار و شیپور در بین مردم جا افتاده‌اند و بازدید بسیار بالایی را نیز از آن خودکرده‌اند؛ اما ما چگونه می‌توانید یک سایت نیازمندی مناسب کسب‌وکار خود داشته باشیم؟ برای پاسخ به این سؤال چند نکته را بایستی در نظر بگیریم. معمولاً پروژه‌هایی که توسط تیم طراحی انجام می‌شود در ابتدای کار نیازسنجی شده و سپس به مرحله اجرا درمی‌آیند. نکته بسیار مهمی که در طراحی سایت نیازمندی مطرح است این است که چگونه سایت طراحی‌شده موفق به نظر برسد. اگر سایتی طراحی شود که بیننده‌ای نداشته باشد مسلماً هزینه شما هدر می‌رود و نتیجه نخواهید داشت حتی اگر به بهترین شکل ممکن نیز طراحی گردد.

در هنگام طراحی اولین فازی که بایستی تحقیق انجام شود هدفمند بودن بازدید است. برای مثال اگر یک سایت آگهی املاک را در نظر بگیرید که یک ملک را برای فروش آگهی کرده است حال اگر یک بازدیدکننده مثلاً با جستجوی خرید آپارتمان در تهران به سایت شما در دسته مربوطه از طریق موتور جستجوی گوگل برسد این بازدید هدفمند است. اگر نیاز به یک سایت تبلیغاتی موفق می‌باشید که در موتورهای جستجو در رتبه بالایی نسبت به رقبا قرار گیرند شما نیاز به سئو خواهید داشت.

طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی با پشتیبانی دائم
طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی با پشتیبانی دائم

طراحی سایت تبلیغاتی اختصاصی به همراه پشتیبانی

اگر وب‌سایت شما یک طراحی خاص و منحصربه‌فردی داشته باشد مسلماً زمانی که به دنبال راهکاری برای جذب بازدیدکننده باشید سایت شما بهتر و بیشتر در دسترس بازدیدکننده قرار خواهد گرفت؛ بنابراین علاوه بر اینکه به‌صورت اختصاصی خواهد بود تمامی اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو نیز توسط تیم تهران وب انجام خواهد شد. از طرفی هر سایتی که طراحی اختصاصی بر روی آن انجام می‌شود دارای پشتیبانی دائم بوده و این امر تابه‌حال توانسته رضایت اکثر مشتریان ما را به خود جلب نماید.

در طراحی‌های اختصاصی قالب سایت و گرافیک کاملاً هدفمند و با توجه به نیاز مشتریان انجام خواهد شد. ما قبل از هرگونه طراحی انواع نمونه‌هایی از سایت‌های تبلیغاتی و نیازمندی را برای مشتریان ارسال نموده تا در صورت رضایت فاز طراحی آغاز گردد.

به‌طورکلی طراحی سایت نیازمندی در تهران وب به‌صورت یک پکیج آماده شامل طراحی+سئو+پشتیبانی دائم بوده که با توجه به نیاز مشتریان مدت‌زمان پشتیبانی قابل‌تغییر خواهد بود.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت تبلیغاتی

به‌طورکلی به‌صورت آماده برخی امکانات پایه‌ای در طراحی این‌گونه سایت‌ها وجود دارند که به‌صورت موردی در ذیل آورده شده‌اند.

 1. ایجاد دسته‌بندی بی‌نهایت برای نیازمندها و آگهی‌های تبلیغاتی
 2. ایجاد زیر دسته‌های منحصربه‌فرد به‌صورت بی‌نهایت
 3. قابلیت تعریف اکانت های مدیریتی با سطح دسترسی متفاوت
 4. نمایش آگهی‌های رسیده در پنل مدیریت و قابلیت تأیید و رد آن‌ها
 5. امکان اتصال به پنل پیامکی
 6. کاملا ریسپانسیو و سئو شده
 7. امکان تعریف نوع پرداخت آگهی
 8. امکان افرودن اعتبار به آگهی مشتریان
 9. قابلیت تعریف انواع حساب های بانکی
 10. امکان درج اخبار و مقالات
 11. امکان تعریف انواع پنل های کاربری ویژه

درصورتی‌که نیاز به امکانات بیشتری نیز دارید این خدمات توسط تیم تهران وب پس از نیازسنجی انجام خواهد شد.

اهمیت طراحی سایت تبلیغاتی توسط تهران وب

مهم‌ترین مزایایی که در سایت‌های نیازمندی و تبلیغاتی آنلاین وجود دارند به شرح زیر خواهد بود.

 • امنیت و سرعت لود بسیار بالا
 • قالب بسیار شکیل و زیبا مناسب طراحی
 • سئو بسیار حرفه ای و قوی
 • پشتیبانی مناسب و دائم
 • مشاوره کسب‌وکار آنلاین در جذب مشتری
 • تولید محتوای کسب و کار مرتبط
 • پنل مدیریتی بسیار ساده و کاربردی

یکی از نکات مهم که در طراحی سایت تبلیغاتی، طراحی سایت نیازمندی و یا طراحی سایت آگهی وجود دارند این است که بایستی طراحی گرافیکی و ساختار این‌گونه سایت‌ها در حوزه‌های تخصصی خود باشد. مثلاً اگر درزمینهٔ مسکن می‌باشد به گونه طراحی شوند که کاربر و یا مخاطب با یک سایت نامربوطی مواجه نشود.


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند