طراحی سایت بیمه به همراه امکانات و قیمت ها

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه به همراه امکانات و قیمت ها

فوریه 25, 2022طراحی

یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده در سایت تهران وب خدمات طراحی سایت شرکت‌های بیمه‌های خواهد بود. امروزه به دلیل وجود فناوری‌های نوین و بسترهای آماده در ارائه خدمات به مشتریان، شرکت‌های بیمه‌ای را برآن داشته است تا برای معرفی خدمات اقدام به طراحی سایت بیمه نمایند. بسیاری از دفاتر و کارگزاری‌های بیمه‌ای که به‌صورت آنلاین اقدام به ارائه خدمات خود می‌نمایند بایستی برای اجرایی کردن اهدافشان از طریق شرکت های طراحی سایت و سئو راهنمایی ها و خدمات لازم را کسب کنند. ما در سایت تهران وب با در اختیار داشتن بستری مناسب برای طراحی انواع سایت‌ها قادریم این خدمات را به نحو احسن در قالب یک پروژه به شما ارائه نماییم.

چرا طراحی سایت بیمه اهمیت ویژه‌ای دارد؟

امروزه بیمه در زندگی افراد اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. هر جا سخن از بیمه و بیمه شدن می‌آید به‌نوعی به معنای پشتیبانی مالی و دریافت خسارت به‌عنوان یک کمک در ذهن نقش می‌بندد. امروزه اهمیت بیمه برای افراد یک جامعه به حدی است که می‌توان به جرات گفت بیش از نیمی از افراد جامعه تحت پوشش انواع بیمه‌های موجود در کشور هستند. صنعت بیمه در کشورهای مختلف جهان از سهم قابل‌ملاحظه‌ای برخوردار است. از طرفی وجود کارگزاری‌های معتبر بیمه‌ای در شهرهای مختلف باعث شده از تعداد مراجعات حضوری به دفاتر بیمه دوچندان شود.

دراین‌بین یکی از راه‌های کاهش مراجعات و انجام خدمات بیمه‌ای به‌صورت آنلاین طراحی وب‌سایت بیمه برای دفاتر مجاز بیمه در کشور خواهد بود. طراحی سامانه‌های بیمه باعث خواهد شد خدمات مختلفی در بستر آنلاین از راه دور به بهترین شکل ممکن به مشتریان عزیز ارائه شود. شرکت تهران وب علاوه بر انجام انواع خدمات طراحی سایت شرکتی قادر است در تمامی طول مدت پروژه پشتیبانی کاملی از خدمات به مشتریان عزیز ارائه کنند.

امکانات طراحی سایت بیمه
امکانات طراحی سایت بیمه

برخی امکان اولیه در طراحی سایت بیمه

به‌صورت کلی خدمات طراحی سایت توسط برنامه نویسان و مدیران پروژه بایستی به‌گونه‌ای باشد که از ابتدا هدف از انجام پروژه طراحی کاملا مشخص‌شده باشد. معمولاً در انجام خدمات طراحی وبسایت برخی امکانات اولیه و عمومی در نظر گرفته می‌شود که سپس ممکن است در میانه راه برخی امکانات سفارشی نیز در صورت نیاز بر روی پروژه اعمال گردد.

پس اگر به‌عنوان یک شرکت بیمه‌ای و یا کارگزاری معتبر فعالیت دارید و می‌خواهید در کنار خدمات خود یک سایت بیمه مانند سایت‌های موفقی چون سایت ازکی، سایت بیمیتو و یا سایت‌هایی چون سایت بیمه بازار داشته باشید. می‌توانید با تماس با کارشناسان ما در تهران وب مشاوره رایگان در این زمینه داشته باشید. به‌صورت کلی برخی امکانات عمومی و اولیه در ساخت سایت شرکت بیمه‌ای شامل موارد زیر خواهد بود.

  • معرفی انواع شعبه‌های بیمه و دفاتر نمایندگی مجاز
  • طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی مربوط به سایت‌های بیمه‌ای
  • امکان ایجاد دسته‌بندی‌های متنوع و نامحدود برای سایت بیمه
  • طراحی انواع صفحات فرود اختصاصی و صفحات تماس باما با امکان درج گوگل مپ
  • ایجاد صفحات درباره ما با استایل های اختصاصی
  • ایجاد بخش مقالات و اخبار بیمه ای و همچنین پست‌های مرتبط
  • تعریف انواع مشخصات بیمه‌ای به همراه قیمت‌ها و ویژگی‌های آن
  • مشاوره آنلاین با مشتریان و قابلیت ارسال ایمیل و یا پیامک به مشتریان

طراحی انواع سایت های بیمه ای

لازم به ذکر است به‌صورت کلی با توجه به اینکه امکان انجام خدمات بیمه‌ای به‌صورت سنتی دیگر جوابگوی حجم زیاد مشتریان نخواهد بود. به همین دلیل طراحی انواع سایت‌های بیمه‌ای در حوزه‌های مختلف اهمیت بسیاری دارد. به‌صورت کلی تیم تهران وب قادر است انواع خدمات سایت‌های بیمه‌ای ازجمله بیمه مسافرتی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر و بازنشستگی و یا حتی بیمه اتومبیل را در قالب یک سایت به مشتریان ارائه کند. لازم به ذکر است در این خدمات به سولات مشتریان نیز در قالب صفحه پرسش و پاسخ متداول پاسخ داده می‌شود.

قیمت طراحی سایت بیمه

اعلام نرخ دقیق طراحی سایت بیمه برای شما عزیزان بدون هیچ کم و کاستی توسط مشاوران ما انجام می‌شود؛ اما به این نکته دقت کنید معمولاً در طراحی یک سایت به دلیل وجود امکانات و ویژگی‌های مختلف اعلام هزینه بر اساس میزان تقاضا و موارد خواسته‌شده انجام می‌شود. یا اینکه ما به‌صورت کلی برخی امکانات را در داخل یک پکیج طراحی به مشتریان معرفی می‌کنیم تا بتوانند در کمترین زمان ممکن قیمت طراحی سایت بیمه‌ای را مشاهده نمایند. درصورتی‌که نیاز به مشاوره در این زمینه و در مورد ویژگی‌های بیشتر با ما در ارتباط باشید.


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند