سئو سایت پزشکی

Header image
سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

جولای 30, 2021سئو

پتانسیل درآمدی در سایت های پزشکی و ارائه خدمات به بیماران بسیار بالا است. به همین دلیل بسیاری از سایت های پزشکی و درمانگاه‌ها برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر در فضای مجازی علاوه بر اینکه نیاز به طراحی یک سایت زیبا دارند بایستی در کنار آن اقدام به بهینه‌سازی سایت نمایند. صنعت پزشکی با استفاده از متخصصان همواره از هر راهی استفاده می‌کند تا خدمت ارزنده‌ای را در جهت سلامتی بیماران ارائه کند؛ بنابراین اگر با دقت بیشتری در حوزه وب به این صنعت نگاه کنید مسلماً می‌توانید علاوه برجذب ترافیک بالا به اهداف خود سریع‌تر برسید. آیا به دنبال سئو سایت پزشکی می‌باشید و در مورد نحوه شروع کار آن مطمئن نیستید؟ ما در تهران وب همواره در کنار شما خواهیم تا با نکات ارزشمندی دید شما را بازتر کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

چرا سئو سایت پزشکی اهمیت دارد؟

امروزه در جهان همه افراد با جستجو در اینترنت سعی در پیدا کردن درمان‌های مختلف و رایگان می‌باشند و از طرفی از این بین تعداد زیادی به دنبال یافتن خدمات پزشکی و یا پزشک موردنظر خود خواهند بود. به لطف اینترنت با کاهش فاصله‌ها دیگر هرکسی می‌تواند در مورد هر چیزی اطلاعات مفیدی کسب کند. تقریباً همه افراد به دنبال یک زندگی سالمی هستند به همین دلیل ارائه خدمات پزشکی در بستر اینترنت به‌صورت سایت برای مؤسسات پزشکی امری لازم و ضروری است. بسیاری از افراد همواره برای پاسخ سؤالات بهداشتی خود همواره به دنبال مشاورین پزشکی می‌باشند آنها در اینترنت با جستجو برخی کلمات ازجمله موارد زیر سعی در پیدا کردن خدمات اختصاصی خود هستند.

  • مشاور تغذیه
  • مشاور زیبایی
  • اطلاع از زمان مراجعه به درمانگاه
  • اطلاعات کامل از داروها و یا علائم خاص

همه این موارد بالا ممکن است نمونه سؤالاتی باشند که بیماران و یا افراد معمولی در موتورهای جستجو ازجمله گوگل آن را جستجو خواهند کرد. موفقیت یک سایت پزشکی در سطح اینترنت زمانی معنا پیدا می‌کند که به‌صورت آنلاین و همیشه در دسترس مخاطبین باشد. اینکه فقط یک سایت طراحی شود ملاک نیست. ملاک اصلی پیدا کردن سایت شما توسط مخاطبین با جستجوی کلماتی خاص است. فرض کنید شما به‌عنوان یک موسسه زیبایی فعال هستید و اقدام به طراحی سایت کلینیک زیبایی نموده‌اید. حال اگر به دنبال خدمات سئو می‌باشید بایستی بدانید می‌توانید به‌راحتی و در طی یک‌زمان خاصی با برخی از بهترین کلیدواژه‌ها در گوگل در صفحه اول باشید.

این امر باعث می‌شود بسیاری از بیماران و افرادی که به دنبال خدمات بهداشتی در موتورهای جستجو می‌باشند به بهترین شکل ممکن با جستجوی کلیدواژه شما به سایت شما مراجعه نموده و ترافیک سایت شما نیز افزایش یابد.

سئو برای انواع سایت های پزشکی

امروزه بسیاری از سایت‌های پزشکی در سطح اینترنت علاوه بر طراحی سایت و ارائه خدمات نوین بر بستر اینترنت برای مخاطبین خود نیاز مبری به بهینه‌سازی سایت مطابق با آخرین الگوریتم‌های گوگل دارند. همین امر باعث شده فضای پزشکی و سلامت در سطح اینترنت حضور پررنگ‌تری نسب به سال‌های گذشته داشته باشد و از طرفی فضای رقابتی نیز زیاد شود. بسیاری از پزشکان برای اینکه اطلاعات و آگاهی درستی به مردم دهند همواره به دنبال روشی هستند تا بتوانند در اینترنت حضور پررنگی داشته باشد. ما در تهران وب با استفاده بهترین متخصصان سئو قادریم بهینه سازی انواع سایت‌های پزشکی را به‌صورت کاملاً تضمینی و تخصصی انجام دهیم. این سایت‌ها به ترتیب می‌توانند شامل موارد زیر باشند.

  • سایت کلینیک پوست و مو
  • سایت دندانپزشکی
  • سایت مراکز ماساژ درمانی
  • سایت کاشت مو و ابرو
  • سایت لیزر موهای زائد
  • سایت جراحی بینی و غیره

لازم به ذکر است تعداد این سایت‌ها بسیار زیاد است اما ما در این بخش تنها به معرفی خلاصه آن‌ها و به‌صورت موردی اکتفا نمودیم.

خدمات سئو سایت پزشکی

ازآنجایی‌که اولین مکانی که مردم برای جستجوی خدمات بهداشتی و سلامت و کسب اطلاعات در این زمینه اقدام می کنند سایت Google است؛ بنابراین اهمیت SEO سایت پزشکی یا Medical SEO برای پزشکان به حدی است که می‌توانند تصمیم‌گیری درستی برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب داشته باشند. از طرفی بسیاری از افراد ممکن است قبل از اینکه به یک درمانگاه تخصصی مراجعه کنند در اینترنت به دنبال مشاوره رایگان باشند. آن‌ها با مراجعه به اینترنت پاسخ خود را گوگل پیدا می‌کنند؛ بنابراین درصورتی‌که نیاز به خدمات و آموزش در این حوزه دارید این خدمات توسط تیم تهران وب ارائه می‌گردد.

سئو سایت پزشکی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین فاکتورهای جذب بازید و ترافیک بالا در نتایج گوگل بوده که بایستی به‌صورت اصولی انجام شود.

انتخاب کلمه کلیدی برای سایت پزشکی

تولید کیورد ریسرچ مناسب در سایت‌های پزشکی توسط متخصصان امری لازم و ضروری است. تحقیقات در مورد بهترین کلمات پربازدید و انتخاب کلمه کلیدی مناسب از پایه‌ای ترین روش‌ها برای بهینه کردن سایت پزشکی است. لازم به ذکر است انتخاب یک کلمه کلیدی مناسب بایستی به‌نوعی محلی باشد. یعنی سعی شود از کلماتی استفاده شود که در نزدیکی محل اقامت و یا محل کار بوده و افرادی هدف‌گذاری شوند که در نزدیکی شما می‌باشند. بد نیست بدانید ابزارهای مختلفی برای انتخاب کلمات کلیدی در اینترنت وجود دارند اما Google Kewword Planner یکی از بهترین ابزارها خواهد بود.

تولید محتوای سایت پزشکی

اگر به دنبال خلق بهترین و جذاب‌ترین محتوا مطابق با اصول سئو می باشید ما با استفاده از نیروی تولید محتوا همواره کمک‌حال شما خواهیم بود. همان‌طور که می‌دانید محتوای متنی به‌عنوان یکی از فاکتورهای اصلی رتبه‌بندی سایت بوده به همین دلیل تولید محتوای اختصاصی در حوزه سایت های پزشکی شانس موفقیت شما را به طرز شگفت‌انگیزی افزایش خواهد داد. لازم به ذکر است علاوه بر موارد ذکرشده یک محتوای مناسب شانس اشتراک‌گذاری مطالب را در شبکه‌های اجتماعی افزایش خواهد داد.

تولید محتوای ویدئو برای سایت پزشکی

خلق یک فیلم برای انواع سایت‌ها علاوه بر اینکه به برند سازی شما کمک شایانی می‌کند باعث می‌شود شما در تهیه یک محتوا خصوصاً محتوای رسانه‌ای جذاب عمل کنید. تصویر و فیلم همواره در بین مخاطبان اهمیت بالایی دارد؛ بنابراین بهتر است همواره در محتواهای خود از تصاویر و یا فیلم‌های جذاب استفاده کنید. شما می‌توانید در فیلم‌های تبلیغاتی خود به صحبت بپردازید و اطلاعات دقیق پزشکی خود را با بیماران خود به اشتراک بگذارید. یکی از مهم‌ترین ابزارها در این زمینه اینستاگرام بوده که می‌توانید در برند سازی و همچنین افزایش ترافیک به‌صورت غیرمستقیم شانس موفقیت خود را افزایش دهید. علاوه بر اینستاگرام، یوتیوب نیز بسیار کمک‌کننده خواهد بود شما می‌توانید با بهینه‌سازی فیلم‌های خود در سایت یوتیوب ترافیک واقعی کسب کنید.

ایجاد انجمن پزشکی

طراحی و ایجاد تالار گفتمان پزشکی برای پرسش و پاسخ به بازدیدکنندگان بسیار لازم و ضروری است. امروزه سایت‌های پزشکی با راه‌اندازی این انجمن‌ها می‌توانند نرخ ترافیک خود را به‌صورت بهینه بالابرده و به‌نوعی سایت خود را پویاتر کنند. شرکت در انجمن هم برای مدیران و هم برای بازدیدکنندگان می‌تواند بسیار جذاب باشد. به همین دلیل شما می‌توانید با ایجاد بخش‌های مختلف در یک تالار گفتمان دسته‌بندی موضوعی مناسبی داشته باشید.

سئو محلی برای سایت پزشکی

شاید با این واژه بارها روبرو شده‌اید اما منظور ما از سئو محلی چیست؟ فرض کنید به‌عنوان یک دکتر یک مطب پزشکی در یک مکان پرتردد دارد؛ بنابراین نرخ مراجعه شما مسلماً برای افراد محلی تا افرادی که در نقاط دورافتاده‌تری هستند بیشتر است. همین باعث می‌شود در بهینه‌سازی سایت نیز هدف‌گذاری بر روی مخاطبان محلی باشد. خدمات سئو محلی در تهران وب یکی دیگر از فعالیت هایی که توسط تیم ما انجام می شود.

استفاده از تمام این راهکارهای ذکرشده برای خلق یک سایت نوین و موفق یک الزام است؛ بنابراین درصورتی‌که به دنبال متخصصان این امر می‌باشید و می‌خواهید در ارائه خدمات پزشکی نسبت به سایر رقبا موفق عمل کنید کافی است با ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. ما از یک طرح جامع و مدونی بهره برده که سئوی سایت شما را تضمین می‌کنیم.


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند