سئو سایت شرکتی

Header image
سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی

آوریل 16, 2021سئو

اگر یک شرکت سازمانی و یا یک شرکت خصوصی هستید که به دنبال جذب مخاطب از طریق فضای مجازی و یا ایجاد یک وب‌سایت شرکتی می‌باشید. بهترین راهکار تجزیه‌وتحلیل وب‌سایت شما مطابق با الگوریتم‌های بروز موتورهای جستجو است. سئو سایت شرکتی اولویت اصلی مدیران موفق بوده که خواسته آنها جذب مخاطبین بی‌شمار و کاملاً واقعی از طریق موتورهای جستجو خواهد بود. زمانی که کاربران از طریق کلیدواژه‌های انتخابی شما وارد سایت می‌شوند بایستی تمامی خدماتی که ارائه می‌دهید در دسترس کاربران باشد تا بتوانید از ورودی مفید کاربران بهترین نتیجه را کسب کنید.

امروزه صنعت ارائه خدمات سئو برای انواع سایت‌ها از جمله سایت‌های شرکتی در سراسر جهان به ارزشی بیش از ۶۵ میلیارد دلار فعال می‌باشند. خدمات سئو برای کسب‌وکار اینترنتی جهت دستیابی به صفحات برتر Google، ایجاد ترافیک و افزایش فروش را به دنبال دارد.

اهمیت سئو سایت شرکتی

همان‌طور که داشتن یک سایت شرکتی برای ارائه محصولات به مخاطبین بسیار مهم است. انجام سئو برای انواع سایت‌های شرکتی از جمله سایت شرکتی وردپرس، جوملا، سایت‌های ASP و غیره نیز کلید موفقیت و افزایش فروش و ترافیک این‌گونه سایت‌ها است. بنابراین می‌توان این‌گونه تفسیر کرد که طراحی سایت شرکتی به‌عنوان یک‌قدم در حفظ برند و فروش موفق تأثیرگذار است. اما انجام خدمات سئو سایت شرکتی می‌تواند به ادامه کار و کسب و درآمد شما بیشتر کمک کند.

استراتژی بازاریابی دیجیتال امروزه برای هر صنعتی به عنوان یک دوپینگ به‌حساب می‌آید. با دارابودن یک استراتژی مهم در تجزیه‌وتحلیل سایت نتایج عالی رقم خواهد خورد که نقش زیادی در ارتباط دوسویه خدمات شرکت با بازدیدکنندگان خواهد داشت.

سئو شرکتی چگونه باعث برندسازی می‌شود؟

اولویت قراردادن کلیدواژه‌های مطرح و متناسب با خدمات شما در موتورهای جستجو به طور کاملاً ارگانیک و واقعی باعث خواهد شد خدمات شما به عنوان یک برند در ذهن مخاطبین جاسازی شود. اینکه چه کلیدواژه‌هایی را بتوان جستجو کرد و بر روی آنها کار کرد یکی از تخصص‌های اصلی کارشناسان سئو خواهد بود.
زمانی که کاربران به جستجو برخی عبارت‌های هدف‌گذاری شده توسط سئوکار شرکتی می‌پردازند اگر سایت شما در صفحه اول و بالاترین رده قرار گیرد کلیک بیشتری دریافت خواهید کرد. حال فرض کنید رفتار کاربران در موتور جستجو تغییر کند و کلیدواژه‌های دیگری را پیدا کنند و بازهم به سایت شما برسند این خود نوعی از رفتار برندسازی در اصول سئو می‌باشد.

اینکه چگونه خدمات خود را به بهترین شکل معرفی کرده و رقبا در صنعت را بررسی کنیم تا بهترین نتیجه را داشته نیاز به تجربه و تخصص خواهد داشت. تیم طراحی سایت تهران وب با در اختیار داشتن بهترین متخصصان سئو برای انواع سایت‌ها می‌تواند با نگرش ویژه به تبلیغ محصولات شما و مطالعات استراتژی در دنیای واقعی و کسب‌وکار سهم شما را در بازار رقابتی افزایش دهد. بهینه‌سازی سایت شرکتی برای موتور جستجو نیاز به زمان و هزینه دارد. اگر وقت کافی ندارید اما می‌توانید برای سایت خود هزینه منطقی داشته باشید حتماً از یک شرکت سئو معتبر در این مورد مشورت بگیرید.

سئو محلی برای سایت شرکتی

SEO محلی یا همان Local SEO به استفاده از تکنیک‌ها و روش‌هایی برای بهینه‌سازی موتور جستجو برای دیده‌شدن بهتر خدمات شما در نتایج جستجوی محلی در Google اشاره دارد. به این منظور که هر مشاغلی که از لحاظ جغرافیایی و موقعیت فیزیکی نزدیک جستجوی مخاطبین است و توسط گوگل دیده می‌شود را سئو محلی گویند.

سئو محلی برای سایت‌های شرکت به‌عنوان شاکله اصلی خدمات آنها است. SEO محلی شرکت‌ها می‌تواند در افزایش فروش و عمر طولانی تجارت تأثیرگذار باشد.
اما برای درک SEO محلی ابتدا بایستی بدانیم که گوگل چگونه کار می‌کند. با تمام این اوصاف شما می‌توانید با ۲ راهکار ساده از این خدمات بهره‌مند شود. راهکارهای سئو محلی شامل ثبت سایت در نقشه گوگل (Google Map) و هم چنین استفاده از کلیدواژه‌ای محلی کمک می‌کند تا مخاطبین محلی را به‌راحتی جذب کرده و رتبه سایت شما نیز در گوگل بالا رود.

ایجاد بلاگ برای بهینه سازی سایت های شرکتی

ایجاد یک وبلاگ در کنار ارائه خدمات در سایت به عنوان یک محتوای ارزشمند برای پاسخ به سؤالات کاربران، معرفی محصولات و خدمات و به طور خاص تکنیکی ارزشمند برای انجام روش‌های SEO و لینک‌سازی داخلی است. محتوای اختصاصی در بخش بلاگ سایت شما بهترین روش برای انجام بهتر تاکتیک‌های SEO برای مشاغل B2B و B2C خواهد بود.

سئو سایت شرکتی B2B

سئو برای سایت‌های شرکتی که مدل کسب‌وکار آنها به روش B2B به‌گونه‌ای است که هدف‌گذاری آن مخاطبین عام نخواهند بود. بهینه‌سازی سایت‌های B2B تنها برای مخاطبین همکار و شرکت‌های تجاری انجام خواهد شد که اطلاعات کاملی از محصول داشته و به دنبال خرید عمده هستند.

سئو سایت شرکتی B2C

باتوجه‌به این مدل کسب‌وکار شرکت‌هایB2C با شرکت‌های B2B متفاوت است سئوکاران نیز برای این‌گونه شرکت‌ها استراتژی متفاوتی تعریف خواهند کرد. بهینه‌سازی برای این‌گونه سایت‌های B2C برای مخاطبین عام بوده و هدف آن برای تبدیل‌شدن به یک متخصص و برند در صنعت خود خواهد بود.

چگونه یک سایت شرکتی را سئو کنیم؟

هر شرکتی می‌تواند سایت داشته باشد اما شرکت‌های ارزشمند هدف مشابهی دارند. انجام خدمات SEO برای سایت‌های شرکتی کمک به رشد کسب‌وکار و افزایش تماس و خرید خواهد شد. درست مانند یک حسابداری که در یک شرکت استخدام می‌کنیم تا هر هفته حسابرسی مالی منظمی را برای بهینه‌سازی سرمایه شما انجام دهد و یا یک نظافتچی را برای مرتب کردن محیط کار خود به کار می‌برید. مشارکت در فرایند سئو به این معنی است که شما برای بهبود در موتورهای جستجو قدمی موفق برداشته‌اید.

اما چگونه می‌توانیم یک سایت شرکتی را سئو کنیم؟ به‌خاطر داشته باشید بسیاری از شرکت‌های موفق در جهان اصلی‌ترین دلیل موفقیت خود را توجه ویژه به تبلیغات عنوان می‌کنند. یکی از روش‌های مؤثر بازاریابی و محبوبیت عمومی در فضای کسب و کار اینترنتی استفاده از تکنیک‌های روز SEO خواهد بود. برای اینکه بدانیم چه روش‌هایی برای بالابردن رتبه‌های کلیدی سایت شرکتی خود استفاده کنیم رعایت برخی موارد زیر الزامی است.

توسعه استراتژی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی یا همان کیورد ریسرچ، انتخاب مناسب‌ترین واژه‌ها از دید مخاطبین سایت‌ها است. اگر بخواهیم یک مثال عینی بزنیم مثلاً در سئو سایت ورزشی اگر فرض کنیم بازدیدکننده‌ای به دنبال خرید یک چرخونک ورزشی باشد چه کلیدواژه‌ای را ممکن است جستجو کند؟ شاید مثلاً خرید چرخونک یا خرید چرخونک ارزان را جستجو کند اما شاید تعجب کنید بسیاری از سایت‌های ورزشی و فروشگاهی خرید دستگاه مسگری را ملاک می‌دانند و آن را برای سئو سایت خود استفاده می‌کنند. دلیل اصلی آن هم بازار حضوری و واقعی مشتریان و همکاران خواهد بود؛ بنابراین بهترین روش استراتژی در کلمات کلیدی توجه به دو تکنیک است. یک ایجاد کلمات کلیدی منطبق بر بازار و دوم کار بر روی کلمات کلیدی اختصاصی و منحصربه‌فرد تجارت شما است.

بروز رسانی مداوم سایت

بروز رسانی مداوم و مرتبط یک سایت طبق برنامه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است اگر برای تولید محتوا یک برنامه‌ریزی هفتگی در اختیار دارید بایستی حتماً سیکل زمانی بروز رسانی سایت خود را انجام دید تا گوگل و ربات‌های جستجو در زمان انتخابی بتوانند بهترین نتیجه را برای محتوای سایت شما در نظر بگیرند. اگر فاصله بروز رسانی سایت شما بسیار طولانی باشد به‌احتمال زیاد رتبه گوگل و مخاطبین خود را به طور کامل از دست خواهید داد.

بهینه‌سازی و ایجاد نسخه موبایل

سایت‌های شرکتی که نسخه موبایل فرندلی دارند از دید موتورهای جستجو اهمیت بالایی برای مخاطبین موبایل در نتایج جستجو خواهند داشت. از طرفی امروز در عصر حاضر اکثر بازدیدکنندگان به‌وسیله تلفن همراه خود وارد سایت‌ها می‌شوند بنابراین رضایت خاطر مشتریان برای موتورهای جستجو از جمله گوگل اهمیت بالایی دارد.

خدمات شرکت طراحی سایت تهران وب در زمینه سئو سایت شرکتی

درصورتی‌که تخصص کافی در انجام خدمات SEO برای سایت شرکتی خود را ندارید لازم نیست نگران باشید. ما با استفاده کارشناسان با تجربه و مشاوران حرفه‌ای در این زمینه شما را یاری خواهیم کرد تا باتکیه‌بر حدود ۱۵ سال سابقه در امر سئو و نمونه کارهای بسیار موفق بتوانیم در کنار هم یک استراتژی مناسبی را تدوین کنیم.


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند