Header image
سئوی وردپرس

راهنمای سئو وردپرس بخش دوم

اکتبر 28, 2019سئو

راهنمای سئو وردپرس بخش دوم

ما در راهنمای سئو وردپرس در بخش دوم شما را با بهترین افزونه های سئو آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

هنگامی که صحبت از انتخاب بهترین افزونه سئو وردپرس می شود ، شما به احتمال زیاد دو انتخاب پیش رو دارید یکی استفاده از از افزونه Yoast SEO  و دیگری استفاده از افزونه  All in One SEO Pack.

هر دو این افزونه ها بسیار راهنمای سئوی معتبر و کارآمد هستند , ما در این پست از سایت تهران وب نکات مثبت و منفی این دو افزونه را بررسی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید. بد نیست راهنمای اول سئو وردپرس را که قبل از آن منتشر کردیم را مطالعه نمایید

در tehranweb، ما از Yoast SEO استفاده می کنیم ، بنابراین در این آموزش ما از Yoast SEO برای تصاویر و نمونه ها استفاده خواهیم کرد.

بهترین پلاگین SEO WordPress  چیست؟

آیا به دنبال بهترین افزونه SEO WordPress  هستید؟ اگر هم باشید ، احتمالاً انتخاب خود را به دو  افزونه ای که در بالا معرفی شدند محدود خواهید کرد .

در طراحی سایت تهران وب  اغلب از ما سؤال می شود که کدام یک از این افزونه ها یک راهنمای خوب برای سئو هستندو کدامیک بهتر است؟ در این مقاله ،  ما دو پلاگین Yoast SEO vs All in One SEO Pack را با هم مقایسه خواهیم کرد تا دریابیم که کدام یک بهترین افزونه سئو برای وردپرس خواهند بود .

میزان محبوبیت افزونه سئو

هر دو افزونه SEO در مخزن وردپرس یعنی جایی که افزونه های بیشمار و رایگان در سایت مرجع وردپرس منتشر می شوند از پایگاه داده کاربرانه ای برخوردار هستند و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشند .

افزونه All in One SEO Pack

All in One SEO Pack در سال ۲۰۰۷ توسط Michael Torbert  و Steve Mortiboy ایجاد شد. از آن زمان تاکنون یک پایگاه کاربر گسترده کسب کرده و به یکی از پردانلودترین  افزونه های وردپرس در همه زمان ها تبدیل شده است.

Yoast SEO ، توسط  شرکت Yoast در سال ۲۰۱۰ به عنوان سئو مدیریت محتوای وردپرس  توسط Yoast آغاز شد. این شرکت توسط Joost de Valk ایجاد شده است. با پیشرفت های مداوم و بروز رسانی مستمر در این افزونه  ، خیلی زود رقیب اصلی پلاگین سئو All in One SEO Pack شد .

 

این دو افزونه بسیار عالی هستند و تمام ویژگی های لازم را برای به دست آوردن حداکثر مزایای سئو در سایت وردپرس ارائه می دهند.

با گفتن این مطلب ، بگذارید Yoast SEO vs All in One SEO را با هم مقایسه کنیم تا دریابیم که کدام یک از آنها بهترین افزونه SEO WordPress است.

نصب و راه اندازی

برای درک و اجرای موفقیت آمیز مفاهیم سئو در وب سایت ها ، آموزش و تمرین زیادی لازم است. افزونه سئو باید کارآیی  لازم برای وردپرس را بدون مهارت و مهارت های خاص برای مبتدیان آسان کند.

بیایید ببینیم که چگونه این دو افزونه هنگام نصب و تنظیمات اصلی SEO در وب سایت های وردپرس تنظیم می شوند.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Yoast SEO است. انشالله در پست های آتی راهنمای مرحله به مرحله نصب این افزونه را شرح خواهید داد.

پس از فعال سازی ، کاربران می توانند به صفحه SEO » Dashboard رفته و جادوگر پیکربندی را در زیر برگه عمومی یا سربرگ General راه اندازی کنند.

yoast-wizard
yoast-wizard

این یک جادوگر گام به گام و پیکربندی آسان است تا به شما با ارائه راه حل های مدرن و مبتدیانه کمک کند و با سرعت هرچه تمام تر به شما پیکربندی آسان سئوی وردپرس را ارائه خواهد داد .

 Yoast SEO  یک افزونه قدرتمند است و گزینه های زیادی دارد که باید یکی یکی از آنها را طی کنید. ما این کار را برای شما آسان کرده ایم

بخش تنظیمات افزونه سئو Yoast

بخش تنظیمات Yoast SEO به طور مرتب به صفحاتی تقسیم می شود که در هر صفحه برای تنظیمات مربوطه زبانه های مختلفی وجود دارد.

مرحله نصب و راهنمای راه اندازی افزونه سئو Yoast
مرحله نصب و راهنمای راه اندازی افزونه سئو Yoast

این باعث می شود تا کاربران بتوانند گزینه ای را در تنظیمات پیدا کنند.

تنظیمات افزونه Yoast
تنظیمات افزونه Yoast

در همه صفحات تنظیمات SEO Yoast در صفحه راهنما وجود دارد. فقط روی دکمه Help بنفش در بالا کلیک کنید ، و برای نمایش فیلم یا متن در مورد گزینه های موجود در صفحه گسترش می یابد.

 مراحل نصب افزونه All in One SEO Pack

ابتدا باید افزونه All in One SEO Pack را نصب و فعال کنید. کافیست از بخش افزونه های سایت مرجع وردپرس از داخل بخش مدیریت آن را جستجو نمایید

پس از فعال سازی ، شما باید منوی All in one seo pack  را در وردپرس پیدا کنید  با کلیک بر روی آن ، شما را به صفحه تنظیمات افزونه می برد.

تمام تنظیمات سئو توسط این افزونه  در یک صفحه گنجانده شده است . این باعث می شود تا بی نظیر  و کمی جذاب باشد ، اما برخی از کاربران ممکن است این روش را آسان تر و سریعتر از تنظیمات چند صفحه ای Yoast SEO پیدا کنند.

صفحه تنظیمات به بخش های مختلفی تقسیم می شود. هر بخش به تنظیمات یک منطقه یا ویژگی خاص می پردازد ، به عنوان مثال: تنظیمات صفحه اصلی ، تنظیمات عنوان ، تنظیمات نمایش و غیره.

در کنار هر گزینه یک نماد راهنما وجود دارد. با کلیک بر روی نماد توضیحی کوتاه و گاه پیوندی به اسناد اضافی را نشان می دهد. این کار باعث می شود که مبتدیان بتوانند درک کنند که چه کاری انجام می دهند.

هنگامی که تنظیمات کلی را با دقت گذراندید ، آماده استفاده از All in One SEO در سایت وردپرس خود هستید.

نتیجه رقابت دو افزونه Yoast SEO و All in One SEO

Yoast SEO و All in One SEO گزینه های زیادی دارند. این باعث می شود که این تنظیمات کمی ترسناک به نظر برسد. هر دو افزونه تمام تلاش خود را برای ساده سازی کارها انجام می دهند و تنظیمات سئو خود را برای کاربران راحت تر می کنند. ما احساس می کنیم که Yoast SEO با تنظیمات چند صفحه ای و زبانه ای خود کمی بهتر افزونه دیگری است .

برنده: SEO Yoast

روز به روز وظایف مربوط به  SEO

SEO یک فرآیند در حال انجام است و هر پست یا صفحه جدیدی که به وب سایت خود اضافه می کنید نمره سئو مخصوص به خود را دارد. این بدان معناست که شما از افزونه سئو خود برای بهینه سازی مطالب خود برای موتورهای جستجو با افزودن آن استفاده خواهید کرد.

سئو سایت

Yoast SEO از یک ابزار تحلیل محتوای قدرتمند بهره می برد که به شما کمک می کند تا در پروژه های بهینه سازی سایت با استفاده از تکنیک های نوین هر پست یا صفحه در وب سایت خود را بهینه کنید. متخصصان سئو امروزه به دلیل ماندگاری لینک های خارجی در قالب محتوای پست خدمات رپورتاژ را بهترین تکنیک سئو معرفی میکنند.

درست زیر ویرایشگر پست ، متابوکس Yoast SEO را با یک پیش نمایش قطعه ، زمینه کلمات کلیدی تمرکز و تجزیه و تحلیل محتوا پیدا خواهید کرد.

متای سئو افزونه Yoast تجزیه تحلیل سئو برای هر پست
متای سئو افزونه Yoast تجزیه تحلیل سئو برای هر پست

پیش نمایش قطعه نشان می دهد که عنوان و توضیحات سایت شما در موتورهای جستجو چگونه ظاهر می شود. Yoast SEO به طور خودکار از عنوان پست شما به صورت  عنوان و گزیده ای از توضیحات استفاده می کند ، اما توصیه می کنیم با کلیک بر روی دکمه ویرایش قطعه ، آن را تغییر دهید.

وارد کردن کلید واژه فوکوس در Yoast SEO این افزونه را قادر می سازد تا محتوای شما را برای آن کلید واژه خاص تجزیه و تحلیل کند.

تجزیه و تحلیل در قسمت تحلیل محتوا  در افزونه سئو یواست نشان دهنده  جایی که Yoast SEO پیشنهاداتی را در مورد چگونگی بهبود نمرات SEO خود ارائه می دهد

تنظیمات بیشتر برای افزونه Yoast
تنظیمات بیشتر برای افزونه Yoast

نمای پیشرفته چیزی است که اکثر مبتدیان هرگز نباید از آن استفاده کنند مگر اینکه بدانید چه کاری انجام می دهید. این امکان را به شما می دهد که موتورهای جستجو را از دنبال کردن یا فهرست بندی این صفحه  یا صفحات دیگر جلوگیری کنید.

پیشنمایش تنظیم سئو برای شبکه اجتماعی

در پلاگین یواست نماد و پیشنمایش شبکه اجتماعی شامل امکانی است که توسط آن می توانید عنوان و توضیحات اختصاصی برای شبکه اجتماعی بنویسید .

تنظیمات افزونه سئو برای شبکه اجتماعی
تنظیمات افزونه سئو برای شبکه اجتماعی

اینجاست که می توانید یک تصویر مقاله برای فیس بوک و توییتر تنظیم کنید. اگر این بخش را تغییر ندهید از عنوان و متای آزاد استفاده می شود .

تنظیمات متا All in One SEO Pack

All in One SEO Pack نیز با متای مشابهی برای ویرایش تنظیمات سئو در پست به صورت پست ارائه می شوند. به سادگی یک مقاله را ویرایش کنید و در زیر ویرایشگر پست ، جعبه متا All in One SEO Pack  را جستجو کنید.

تنظیمات یکپارچه متای سئو در All in one seo pack
تنظیمات یکپارچه متای سئو در All in one seo pack

برخلاف Yoast SEO ، این جعبه متا بسیار ساده است. می توانید عنوان و توضیحات را ویرایش کنید ، اما هیچ گونه تحلیل محتوا یا نمره سئو وجود ندارد.

برای ویژگی های اجتماعی ، باید با از طریق تنظیمات افزونه این ویژگی را فعال نمایید .

با فعال کردن این افزونه ، یک برگه تنظیمات اجتماعی در جعبه متا SEO در زیر ویرایشگر پست اضافه می شود. این افزونه به شما امکان می دهد تصاویر و توضیحات دلخواه را تنظیم کنید که توسط فیس بوک و توییتر مورد استفاده قرار گیرد.

فعال کردن تنظیمات پیشنمایش متن سئو شده در شبکه های اجتماعی افزونه All in one seo pack
فعال کردن تنظیمات پیشنمایش متن سئو شده در شبکه های اجتماعی افزونه All in one seo pack

نتیجه

هر دو افزونه  , ویرایش تنظیمات سئو را بر اساس پست آسان می کند. در All in One SEO Pack   از یک رویکرد ناب و تمیز استفاده می کنند و به کاربران امکان می دهد در صورت تمایل زمینه های اضافی را کنند.

با این حال ، ما احساس می کنیم که تجزیه و تحلیل محتوا ، کلمه کلیدی تمرکز و امتیازدهی SEO به Yoast SEO یک مزیت بزرگ می دهد.

برنده: SEO Yoast


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند