Header image
طراحی حرفه ای وب

تفاوت بین طراحان خوب و عالی

جولای 15, 2019طراحی

تفاوت بین طراحان خوب و عالی:

در این مقاله تفاوت بین طراحان خوب و طراحان عالی را به صورت خلاصه بیان میکنیم پس با تهران وب همراه باشید

طراحی به معنی نشان دادن هدف است هدفی که واضح و روشن باشد طراحی عالی،تمامی وضوح یک پروژه را در یک موضوع خاص بررسی میکند . اما فقط یکی از بهترین ها را انتخاب می‌کند.
در حوزه طراحی سایت، زمانی که یک پروژه از صفر تا صد کلید میخورد یک طراح باید با تمام وجود کاربر را درک کند. یا به نوعی طرحی را خل کند که کاملا کاربر پسند بوده و با معیارها و استاندارهای موتورهای جستجو کاملا منطبق باشد .بنابراین او باید به نحوی طراحی کند که قابل فهم باشد . طراحی که به طور مداوم برای کار خود وقت می گذارد و انرژی صرف می کند بدون شک بهترین طراحی را ارائه خواهد داد و کیفیت کار او مدام در حال افزایش است.

آیا طراحان و هنرمندان می توانند یکپارچه باشند؟

بله،البته طراحان اغلب هنرمندان هستند و برعکس.اما نقش اختصاص داده شده و فراینده های مورد استفاده برای هر یک به طور قابل توجهی متفاوت هستند.
هنر نیازی به خدمت رسانی به هیچ وجه ندارد و یا هیچ چیز را حل نمی‌کند، فقط مهارت انسانی را بیان می کند طراحی و هنر دو نیاز متفاوت را در دو روش متمایز ارائه می دهند.

تفاوت طراحان خوب و طراحان بزرگ:

مقایسه می تواند دشوار باشد.مفهوم نسبیت ، که در آن ما اطمینان می دهیم که یک موضوع خاص بهتر از موضوع دیگری است، به ما اجازه می دهد که بین بهترین ها را یکی انتخاب کنیم.این به ما کمک می کند تا به طور موثر تصمیم گیری کنیم و حتی زمانی که انسانها ابزار ارزشمندی برای تعیین ارزش چیزی ندارند، ما اغلب چیزها را براساس احساس و تجربیات ارزیابی می کنیم.

واضح است که اکثر تصمیمات ما بر اساس عقاید ماست.طراحی هایی که مشکلات ما را حل می کند دارای ارزش بالایی است عقل هر کسی در مقابل قلب آن است که به او اجازه می‌دهد تا بتواند منطقی رفتار کند و تفاوتی بین طرح کامل و معیوب را تشخیص دهد و این تفاوت کوچک و ظریف را نسبت به طرح های خود داشته باشد و روی طرح های خود ریزبین باشد و این موضوع دلیلی است که طراح بزرگ را از یک طراح خوب جدا می کند.مانند هر هنرمندی ، هر چیزی را طراحی نمی کند زیرا او طرحی را خلق می کند که مطابق با نیاز ها باشد.

کمترین مسئولیت های یک طراح خوب:

۱.ملاقات با مشتریان یا مدیران شرکت ها برای بحث و گفتگو در مورد اهداف و الزامات کار
۲.برآورد زمان مورد نیاز برای تکمیل کار و ارائه نقل قول برای مشتریان
۳.توسعه طرح هایی که متناسب با هدف مشتری است
۴.فکر خلاقانه ای برای ایجاد ایده ها و مفاهیم جدید
۵.برآورد زمان طراحی و بازه ای برای هزینه
و غیره

مهارت ها در طراحی :

به غیر از مهارت های فنی و طراحی،شما باید نشان دهید:
۱.اشتیاق و شور و شوق برای طراحی، با یک احساس خلاقانه
۲.یک روش انعطاف پذیر در هنگام کار در یک تیم
۳.مهارت های ارائه خوب و اعتماد به نفس برای توضیح و فروش ایده ها به مشتریان و همکاران
۴.مهارت های ارتباطی عالی برای تفسیر و گفتگو با مشتریان
۵.مهارت های مدیریت زمان و توانایی کنار آمدن با پروژه های مختلف در یک زمان دقت و توجه به جزئیات در هنگام نهایی کردن طرح

تجربه کارآموزی یا تجارتی بسیار مفید است.با ارزش ترین تجربه کار از مشارکت در یک پروژه زنده و ایجاد نمونه کارهای خود است

در طراحی سایت یک طراح و برنامه نویس حرفه ای با تکیه بر مهارت و دانشی که دارد و اینکه این دانش باعث جذب مشتریان خاصی شده است قادر است تا با خلق یک طرح خوب و حرفه ای و کاملا مطابق با استانداردهای روز موتورهای جستجو نیاز های کاربران و مخاطبین را جامعه عمل بپوشاند


یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند